Loading...

Díváte se na fotografie? Pak již terapie začala . Ponechte myš uvnitř fotografie. Jakmile si vyberete jednu, která je vám nejbližší, myš přesuňte mimo fotograii. Střídání obrázků se zastaví. Nastavte si stránku tak, aby tento text nebyl vidět a soustřeďte se na fotografii.

Jsou foceny na velice silných místech, které mám moc rád. Fotografie dokáže zprostředkovat ozdravnou sílu těchto míst a mimochodem – seznamte se s mýma rukama . Ty mají – díky Reiki – ozdravnou sílu také a kombinace rukou a nabité přírody dokáže pomáhat i přes obrazovku vašeho počítače.

 Jak postupuji při léčení

Každé léčení je individuální. Nicméně první věcí, na kterou se vždy zaměřím, je uvolnit vás a navázat kontakt. Je dobré vás poznat. Energie pak lépe proudí tam, kde je jí třeba. Ruce přikládám podle intuice, samy mě zavedou tam, kde je jich zapotřebí.


Terapie zpravidla není delší, než 60 minut a její obvyklá cena je 500Kč. V současné době vás mohu přijmout v odpoledních hodinách, počínaje 15:00, v Praze pak od 16:00. Podle potřeby vedle samotné terapie Reiki  používám také tibetskou mísu, AVS přístroj Laxman a esenciální oleje. Mohu vám doporučit bylinné přípravky firmy Diochi. Vše záleží na vašem momentálním stavu a vzájemné dohodě. Pokud budete chtít, budeme si o všem povídat a já se vám pokusím sdělit, jaké možnosti se před vámi otevírají.

Můžeme však také celou terapii mlčet a necháme Reiki dělat svoji práci, je to jen na vás .


Na terapii se nemusíte nijak zvlášť připravovat. Terapie bude účinnější, pokud mezi ní a vaším posledním jídlem bude alespoň hodinová pauza. Budete se cítit lépe, pokud budete pohodlně oblečeni – terapie se provádí přikládáním rukou přes oblečení, popřípadně jsou ruce několik centimetrů nad tělem.


Při léčení ležíte na masážním lůžku, popřípadně na zemi na měkké žíněnce nebo sedíte v křesle.  Vše je podřízeno tomu, kde a v jaké pozici se dokážete uvolnit a odpočinout si.

 

P1170928

Místnost v Centru Regenerace v Táboře, kde praktikuji.