Loading...
rosta

Pár slov o mně.


Jsem ročník 1968, narozený ve znamení Vodnáře. Vystudoval jsem ČVUT v Praze a měl jsem to štěstí, že jsem byl přítomen dění sametové revoluce. V průběhu studia jsem absolvoval kurz Zlaté mysli a první a druhý stupeň Reiki, třetího stupně jsem dosáhl před pár lety. V rámci svého povolání jsem jako marketingový manažer procestoval celý svět.


Poznání nepřeberného množství lidí a kultur mi dalo respekt a pokoru. Respekt ke každému živému tvoru na této planetě a pokoru – tu není třeba rozvádět. Zájem o „velký svět“ je vyvažován zájmem o vlastní duchovní vývoj, léčení pomocí Reiki je jeho součástí. V roce 2014 jsem absolvoval Svatojakubskou pouť do španělského Santiaga de Compostela. Pouť trvala 28dní, ušel jsem 780km. Byla to životní zkušenost. Mám skvělou ženu Petru a úžasného syna Danečka.


Rád relaxuji nad šálkem dobrého čaje, jeho příprava a pití se mi staly celoživotním koníčkem. Mám rád jízdu autem, v rámci svého povolání jsem projezdil prakticky všechny země Východní Evropy, od Polska, přes Srbsko, Chorvatsko až po Bulharsko. Miluji focení, díky čemuž jsem neměl problém s autorskými právy u fotografií, použitých na tomto webu.

Rád si hraji se svým synem, jeho nevyčerpatelná energie je mi inspirací a navigací na mé životní cestě.

Chcete se o mě dozvědět více?

Nejlépe se mi léčí přátelé. Je to způsobeno tím, že se známe a máme k sobě důvěru. V řeči terapie to znamená, že energie mezi námi proudí volně, není blokována nedůvěrou. Pokud jste zavítali na mé stránky poprvé a doposud jsme se nesetkali, můžete se o mě dozvědět více v sekci „články“. Já pak během našeho prvního setkání udělám vše pro to, abych vás také dobře poznal a terapie vám byla příjemná a užitečná.