Loading...
rosta

Pár slov o mně.


Jsem ročník 1968, narozený ve znamení Vodnáře. Vystudoval jsem ČVUT v Praze a měl jsem to štěstí, že jsem byl přítomen dění sametové revoluce. V průběhu studia jsem absolvoval kurz Zlaté mysli a první a druhý stupeň Reiki, třetího stupně jsem dosáhl před pár lety. V rámci svého povolání jsem jako marketingový manažer procestoval celý svět.


Poznání nepřeberného množství lidí a kultur mi dalo respekt a pokoru. Respekt ke každému živému tvoru na této planetě a pokoru – tu není třeba rozvádět. Zájem o „velký svět“ je vyvažován zájmem o vlastní duchovní vývoj, léčení pomocí Reiki je jeho součástí. V roce 2014 jsem absolvoval Svatojakubskou pouť do španělského Santiaga de Compostela. Pouť trvala 28dní, ušel jsem 780km. Byla to životní zkušenost. Mám skvělou ženu Petru a úžasného syna Dana. Intenzivně se chystám na Pacifickou hřebenovku – 4300km dlouhou cestu od hranic Mexika do Kanady. Cestu podniknu v r. 2024 a tady mě budete moci sledovat.


Rád relaxuji nad šálkem dobrého čaje, jeho příprava a pití se mi staly celoživotním koníčkem. Mám rád jízdu autem, v rámci svého povolání jsem projezdil prakticky všechny země Východní Evropy, od Polska, přes Srbsko, Chorvatsko až po Bulharsko. Miluji focení, všechny fotky na tomto webu jsou moje.

Můj syn je mi inspirací a navigací na mé životní cestě.

Chcete se o mě dozvědět více?

Nejlépe se mi léčí přátelé. Je to způsobeno tím, že se známe a máme k sobě důvěru. V řeči terapie to znamená, že energie mezi námi proudí volně, není blokována nedůvěrou. Pokud jste zavítali na mé stránky poprvé a doposud jsme se nesetkali, můžete se o mě dozvědět více v sekci „články“. Já pak během našeho prvního setkání udělám vše pro to, abych vás také dobře poznal a terapie vám byla příjemná a užitečná.